1. Мінімальна вартість володіння

ОСББ може почати обрахунок комунальних послуг для своїх членів після внесення місячної платні за технічну підтримку та користування програмою. Ця платня значно менша ніж плата за ліцензію на використання програмного забезпечення. В плату за користування програмою входить також і всі послуги з оновлення та навчання, таким чином ОСББ може дуже легко спланувати свій бюджет в частині ведення розрахунків за наданні послуги.

2. Довільний вибір послуг для проведення нарахувань

Зазвичай ОСББ на відміну від ЖЕКів надають більш широкий набір послуг та/або комплекс послуг який включає в себе ще й опалення, підігрів води таке інше. Програма “LogicLand абонентська служба” надає можливість обрахувати квартплату, водопостачання, водовідведення, опалення та підігрів води відповідно до встановлених тарифів, норм споживання та показів індивідуальних та групових (будинкових) приладів обліку (лічильників).

Детальні нарахування за всі послуги, обсяги споживання по них та відшкодування пільг друкуються в рахунках для надання мешканцям для оплати.

3. Інтеграція з сайтом ОСББ

За для зручності мешканців ОСББ розроблено модуль, для вільної системи керування сайтами Drupal, який дає можливість кожному мешканцю ОСББ подивитись обсяг його нарахувань проконтролювати зарахування оплати та ознайомитись з новинами ОСББ. Адміністрація ОСББ в свою чергу має можливість налагодити зв'язок з мешканцями, розсилати їм повідомлення про новини ОСББ, оприлюднювати документи що їх прийняло ОСББ.

4. Паспортний стіл та довідки про склад сім'ї

Видача різноманітних довідок про склад сім'ї та прописку вирішується легко. Програма передбачає друк семи видів довідок, що задовольняє більшість вимог ОСББ який сам виконує функції паспортного столу.

5. Можливість користуватися з будь-якого комп'ютера

Програма не вимагає наявності певного комп'ютера на якому вона має бути встановлена. Нею можна користуватися з будь-якого комп'ютера під'єднаного до мережі інтернет. Таким чином бухгалтер може користуватися зі своєї квартири в той час як голова ОСББ зі своєї.

Коментувати