Нарахування за додаткові послуги з утримання мереж, заміни лічильників.

При ведені розрахунків із споживачами послуг водопостачання та водовідведення, виникає необхідність нараховувати плату за обслуговування мереж в будинках. Обсяг цих послуг не обов'язково залежить від обсягів споживання. Програма Logic Land Абонентська служба забезпечує нарахування плати за ці послуги та включення їх в рахунок за послуги водокористування. Облік розрахунків за ці послуги можна об'єднати з обліком розрахунків за спожиту воду, а при необхідності є можливість цей облік відокремити.

Нарахування при індивідуальному та центральному водопостачанні, при наявності централізованої або індивідуальної системи водовідведення.

При веденні розрахунків із споживачами в районах де переважають приватні будинки часто виникає необхідність враховувати наявність або відсутність деяких послуг, або виконання їх самим абонентом. За допомогою гнучкої системи налаштування правил розрахунків програма Logic Land Абонентська служба забезпечує обробку наступних ситуацій:

Набір послуг якими користується споживач Особовий рахунок в демонстраційній версії
Індивідуальне і централізоване водопостачання та централізоване водовідведення
Централізоване водопостачання та індивідуальне водовідведення
Індивідуальне водопостачання та централізоване водовідведення
Електронний обмін інформацією про споживання та звірка з відділом праці.

Для оперативного обміну інформацією між відділом праці та підприємством програма забезпечує обробку електронних запитів про обсяги споживання, склад сім'ї та нараховані пільги. Файли-запити та файли звіти зберігаються в системі і доступні для повторної обробки в будь-який час.

Контроль за переміщенням приладів обліку (лічильників) між точками розподілу.

Слідкування за переміщенням лічильників після повірки з “холодної води” на “гарячу”, або з місця на місце, а також заміна лічильника що вийшов з ладу більше не проблема. Програма реалізує передбачене законом поняття “точка розподілу”, на якій встановлено лічильник. Як результат лічильники можуть встановлюватися, зніматися, змінювати точку розподілу, але в будь-який час є можливість побачити на якій точці розподілу який лічильник стояв або стоїть. В разі зняття лічильника точка розподілу залишається, але вже без лічильника до того часу як буде встановлений новий лічильник.

Портал ( web-сайт ) для споживачів.

Наплив споживачів до абонентської служби можливо значно зменшити якщо скористатися веб сайтом підтримки споживачів. Він являє собою найбільш якісну, сучасну, поширену та вільну систему керування сайтом із спеціальним модулем який дає можливість користувачу авторизуватися на сайті та подивитися стан розрахунків з підприємством, умови нарахування послуг, а також платежі які вчора були внесені. Якщо розрахункова книжка закінчилась споживач має змогу власноруч роздрукувати собі квитанцію на оплату.

Коментувати