Побудинкові та індивідуальні тарифи.

При формуванні тарифів в ЖЕКу який обслуговує різнорідний житловий фонд часто виникає необхідність змінити тариф в залежності від послуг які реально можуть надаватись користувачу. Розрахунок квартплати відповідно до послуг що надаються не є проблемою для програми. Тарифи можуть розроблятися побудинково з набором послуг, що надаються або з використанням коефіцієнта зменшення ціни для напівпідвальних приміщень або приміщень на горищах. В разі необхідності програма дозволяє відключати послуги на певний термін або з початку місяця повністю змінити тариф.

Паспортний стіл та довідки про склад сім'ї.

Видача різноманітних довідок про склад сім'ї та прописку вирішується легко. Програма передбачає друк семи видів довідок що задовольняє більшість проблем паспортного столу ЖЕКу. Програма в частині функціональності паспортного столу забезпечує ведення повної історії реєстрації, проживання та прав власності всіх мешканців квартири.

Зміна пільг або кількості пільговиків з будь-якої дати.

Розрахунок відшкодування за надані пільги для абонентів в яких впродовж місяця змінювалися умови нарахування пільг не потребує втручання оператора в нараховані суми. Необхідно тільки правильно вказати дати вибуття пільговика або кількість осіб на яких розповсюджуються пільги. Для багатодітних сімей можна завчасно налаштувати кількість пільговиків відповідно до дат повноліття дітей і не турбуватись біль про них в наступні роки.

Приклад роботи з пільгами в демонстраційнії версії:
Електронний обмін інформацією з відділом праці.

Програма формує форму 2 пільга автоматично. В неї автоматично включаються пільги за поточний період, а також всі зміни відшкодування пільг за попередні місяці які були внесені в програму в поточному місяці. При внесені коригувань щодо пільг за попередні місяці вноситься вся необхідна інформація для внесення їх у форму 2-пільга.

Як перевірити в кінці місяця які суми змінювалися вручну?

Програма не дозволяє виправляти суми сальдо або нарахувань. Всі зміни в сумах робляться виключно операціями. Всі операції які зробив користувач збираються в окремий звіт, якій можна переглянути, роздрукувати та швидко перевірити чи все було зроблено належним чином.

Коментувати