Розрахунок відшкодування за послуги не отримані в попередньому місяці.

Код абонента в демо версії: 
102-35-21

В деяких випадках акти про простій ліфтів або відсутність водопостачання надходять із запізненням. В цьому разі програма розраховує відшкодування за послуги що їх не надано та відповідним чином зменшує суми відшкодування пільг.

Коментувати

В середині місяця змінюється категорія пільговика.

Код абонента в демо версії: 
102-35-24

Нарахування звичайної квартплати будинку другої категорії. В квартирі 24/01/2011 вибув пільговик з категорією яка розповсюджувалась на двох осіб і з 28/01/2011 особа що залишилась оформила свою пільгу. Нарахування пільг відповідно проводяться по 24/01/2011 та з 28/01/2011 на двох та одну особу відповідно.

Коментувати

Кількість осіб на яких розповсюджується пільга змінюється в середині місяця.

Код абонента в демо версії: 
102-35-21

Нарахування звичайної квартплати будинку другої категорії. В квартирі живе багатодітна сім'я і в середині місяця дитині виповнюється 18 років. Пільги рахуються періодами до та після досягнення дитиною повноліття.

Коментувати

Нарахування пільг із відшкодуванням з двох бюджетів.

Код абонента в демо версії: 
102-35-23

Нарахування звичайної квартплати за квартиру другої категорії, але є пільговик якому 50% відшкодовується державним бюджетом, а ще 50% місцевим бюджетом в межах норм споживання.

Коментувати

Нарахування квартплати з урахуванням пільг.

Код абонента в демо версії: 
102-35-15

Квартплата, сміття та нарахування за ліфт і комору ведуться окремими послугами. Комора є додатковою площею на неї пільги не розповсюджуються. Всі послуги рахуються від загальної площі квартири, а плата за користування коморою від площі комори.

Коментувати

Квартплата. Зміна загальної площі квартири в середині місяця.

Код абонента в демо версії: 
102-35-2

Квартплата, сміття та нарахування за ліфт ведуться окремими послугами. Перший поверх ліфт виключено з нарахувань. Всі послуги рахуються від загальної площі квартири. 15 січня 2011 було виявлено факт що балкон засклений, і відповідно загальна площа змінилась з 15 січня. Нарахування квартплати поділено на два періоди до 14 січня включно та з 15 січня включно.

Коментувати

Нарахування квартплати:квартплата+ліфт+сміття

Код абонента в демо версії: 
102-35-1

Квартплата, сміття та нарахування за ліфт ведуться окремими послугами. Всі послуги рахуються від загальної площі квартири. Абонент має одне сальдо і сплачує однією сумою за всі послуги. Всі поверхи мають один тариф, на першому поверсі нарахування за користування ліфтом відключене.

Коментувати