Нарахування за водопостачання та водовідведення за показами групового лічильника при наявності в деяких абонентів індивідуальних лічильників.

Код абонента в демо версії: 
252-23-1

Програма віднімає споживання по індивідуальних лічильниках із споживання групового приладу обліку. Групове споживання що залишилось розподіляється відповідно до обраної стратегії, в поточних налаштуваннях демонстраційної версії відповідно до кількості мешканців, серед абонентів що не мають індивідуального приладу обліку.

Коментувати

Нарахування плати за водопостачання та водовідведення за показами групового лічильника.

Код абонента в демо версії: 
252-23-(1...4)

Поточні налаштування програми забезпечують розподілення споживання послуг від групового лічильника пропорційно до кількості мешканців кожної квартири. В прикладі груповий лічильник встановлено на чотирьох квартирний будинок з кількістю мешканців в квартирах нуль, два, три та чотири. Водовідведення рахуються за тими самими правилами що й вода.

Коментувати

Нарахування пільг за послуги водопостачання та водовідведення які обраховуються за лічильником при дії пільги не повний місяць.

Код абонента в демо версії: 
252-2-1

Споживання води, яке обраховано приладом обліку, ділиться на кількість мешканців і вже з нього обраховується пільгове споживання в межах встановлених норм тільки за період впродовж якого діяла пільга. Норма на пільгу визначається як при користуванні послугою повний місяць, а обсяг споживання по пільзі відповідно до кількості днів у місяці та кількості днів впродовж яких споживач мав право на пільгу.

Коментувати

Нарахування пільг за послуги водовідведення та водопостачання які обчислюються лічильником.

Код абонента в демо версії: 
252-2-1

Споживання води, яке обраховано приладом обліку, ділиться на кількість мешканців і вже з нього обраховується пільгове споживання в межах встановлених норм. Така само процедура використовується і для обрахунку пільг по водовідведенню при наявності лічильника на воду.

Коментувати

Нарахування сум за воду та стоки при перевірці лічильника з переходом через місяць

Код абонента в демо версії: 
252-2-7

Лічильник води було знято наприкінці місяця, та встановлено на початку наступного місяця. При цьому сплата за період відсутності лічильника обраховується по середньому за два відповідних попередніх місяця для місяців коли лічильник був тимчасово відключений. Стоки рахуються відповідно до кількості спожитої води.

Коментувати

Нарахування сплати за воду та водовідведення при тимчасовій відсутності лічильника з метою його повірки.

Код абонента в демо версії: 
252-2-6

Нарахування при заміні лічильника розраховуються відповідно до середнього споживання води за передні два місяці. Середнє добове споживання використовується як база для обчислення обсягу спожитої води впродовж періоду відсутності лічильника. Водовідведення рахується відповідно до кількості спожитої води.

Коментувати

Нарахування за водопостачання і водовідведення в місяць коли встановлено лічильник.

Код абонента в демо версії: 
252-2-2

Прилад обліку споживання води встановлено одинадцятого числа. Відповідно за перших десять днів місяця нарахування споживання води розраховується по нормах, а решта відповідно до показів лічильника.

Коментувати

Нарахування за водопостачання і водовідведення при встановлених лічильниках.

Код абонента в демо версії: 
252-2-5

Споживання води обраховується відповідно до показів приладів обліку. Обсяг кубів водовідведення дорівнює кількості спожитої води. Лічильники працювали повний місяць.

Коментувати

Нарахування за водопостачання і водовідведення по нормах

Код абонента в демо версії: 
252-2-3

Споживання води обраховується відповідно до норми на людину та кількості мешканців. Обсяг кубів водовідведення дорівнює кількості спожитої води. Норма споживання води на особу встановлюється для кожного особового рахунка окремо.

Коментувати

Розрахунок відшкодування за послуги не отримані в попередньому місяці.

Код абонента в демо версії: 
102-35-21

В деяких випадках акти про простій ліфтів або відсутність водопостачання надходять із запізненням. В цьому разі програма розраховує відшкодування за послуги що їх не надано та відповідним чином зменшує суми відшкодування пільг.

Коментувати