• Нарахування квартплати:квартплата+ліфт+сміття

  Квартплата, сміття та нарахування за ліфт ведуться окремими послугами. Всі послуги рахуються від загальної площі квартири. Абонент має одне сальдо і сплачує однією сумою за всі послуги. Всі поверхи мають один тариф, на першому поверсі нарахування за користування ліфтом відключене.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-1   Переглянути...
 • Квартплата. Зміна загальної площі квартири в середині місяця.

  Квартплата, сміття та нарахування за ліфт ведуться окремими послугами. Перший поверх ліфт виключено з нарахувань. Всі послуги рахуються від загальної площі квартири. 15 січня 2011 було виявлено факт що балкон засклений, і відповідно загальна площа змінилась з 15 січня. Нарахування квартплати поділено на два періоди до 14 січня включно та з 15 січня включно.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-2   Переглянути...
 • Нарахування квартплати з урахуванням пільг.

  Квартплата, сміття та нарахування за ліфт і комору ведуться окремими послугами. Комора є додатковою площею на неї пільги не розповсюджуються. Всі послуги рахуються від загальної площі квартири, а плата за користування коморою від площі комори.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-15   Переглянути...
 • Нарахування пільг із відшкодуванням з двох бюджетів.

  Нарахування звичайної квартплати за квартиру другої категорії, але є пільговик якому 50% відшкодовується державним бюджетом, а ще 50% місцевим бюджетом в межах норм споживання.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-23   Переглянути...
 • Кількість осіб на яких розповсюджується пільга змінюється в середині місяця.

  Нарахування звичайної квартплати будинку другої категорії. В квартирі живе багатодітна сім'я і в середині місяця дитині виповнюється 18 років. Пільги рахуються періодами до та після досягнення дитиною повноліття.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-21   Переглянути...
 • В середині місяця змінюється категорія пільговика.

  Нарахування звичайної квартплати будинку другої категорії. В квартирі 24/01/2011 вибув пільговик з категорією яка розповсюджувалась на двох осіб і з 28/01/2011 особа що залишилась оформила свою пільгу. Нарахування пільг відповідно проводяться по 24/01/2011 та з 28/01/2011 на двох та одну особу відповідно.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-24   Переглянути...
 • Розрахунок відшкодування за послуги не отримані в попередньому місяці.

  В деяких випадках акти про простій ліфтів або відсутність водопостачання надходять із запізненням. В цьому разі програма розраховує відшкодування за послуги що їх не надано та відповідним чином зменшує суми відшкодування пільг.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-21   Переглянути...
 • Розрахунок відшкодування пільг якщо пільговик виїхав в середині місяця.

  Дуже рідко трапляються випадки коли статус пільговика отримується на 1 число місяця і пільговик виселяється в останній день місяця. Цей випадок демонструє як програма обраховує пільги якщо пільговик виїхав 22 числа місяця. Нарахування на прикладі квартплати будинку другої категорії.

  Код абонента в демо версії програми: 102-35-4   Переглянути...
 • Нарахування за водопостачання і водовідведення по нормах

  Споживання води обраховується відповідно до норми на людину та кількості мешканців. Обсяг кубів водовідведення дорівнює кількості спожитої води. Норма споживання води на особу встановлюється для кожного особового рахунка окремо.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-3   Переглянути...
 • Нарахування за водопостачання і водовідведення при встановлених лічильниках.

  Споживання води обраховується відповідно до показів приладів обліку. Обсяг кубів водовідведення дорівнює кількості спожитої води. Лічильники працювали повний місяць.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-5   Переглянути...
 • Нарахування за водопостачання і водовідведення в місяць коли встановлено лічильник.

  Прилад обліку споживання води встановлено одинадцятого числа. Відповідно за перших десять днів місяця нарахування споживання води розраховується по нормах, а решта відповідно до показів лічильника.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-2   Переглянути...
 • Нарахування сплати за воду та водовідведення при тимчасовій відсутності лічильника з метою його повірки.

  Нарахування при заміні лічильника розраховуються відповідно до середнього споживання води за передні два місяці. Середнє добове споживання використовується як база для обчислення обсягу спожитої води впродовж періоду відсутності лічильника. Водовідведення рахується відповідно до кількості спожитої води.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-6   Переглянути...
 • Нарахування сум за воду та стоки при перевірці лічильника з переходом через місяць

  Лічильник води було знято наприкінці місяця, та встановлено на початку наступного місяця. При цьому сплата за період відсутності лічильника обраховується по середньому за два відповідних попередніх місяця для місяців коли лічильник був тимчасово відключений. Стоки рахуються відповідно до кількості спожитої води.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-7   Переглянути...
 • Нарахування пільг за послуги водовідведення та водопостачання які обчислюються лічильником.

  Споживання води, яке обраховано приладом обліку, ділиться на кількість мешканців і вже з нього обраховується пільгове споживання в межах встановлених норм. Така само процедура використовується і для обрахунку пільг по водовідведенню при наявності лічильника на воду.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-1   Переглянути...
 • Нарахування пільг за послуги водопостачання та водовідведення які обраховуються за лічильником при дії пільги не повний місяць.

  Споживання води, яке обраховано приладом обліку, ділиться на кількість мешканців і вже з нього обраховується пільгове споживання в межах встановлених норм тільки за період впродовж якого діяла пільга. Норма на пільгу визначається як при користуванні послугою повний місяць, а обсяг споживання по пільзі відповідно до кількості днів у місяці та кількості днів впродовж яких споживач мав право на пільгу.

  Код абонента в демо версії програми: 252-2-1   Переглянути...
 • Нарахування плати за водопостачання та водовідведення за показами групового лічильника.

  Поточні налаштування програми забезпечують розподілення споживання послуг від групового лічильника пропорційно до кількості мешканців кожної квартири. В прикладі груповий лічильник встановлено на чотирьох квартирний будинок з кількістю мешканців в квартирах нуль, два, три та чотири. Водовідведення рахуються за тими самими правилами що й вода.

  Код абонента в демо версії програми: 252-23-(1...4)   Переглянути...
 • Нарахування за водопостачання та водовідведення за показами групового лічильника при наявності в деяких абонентів індивідуальних лічильників.

  Програма віднімає споживання по індивідуальних лічильниках із споживання групового приладу обліку. Групове споживання що залишилось розподіляється відповідно до обраної стратегії, в поточних налаштуваннях демонстраційної версії відповідно до кількості мешканців, серед абонентів що не мають індивідуального приладу обліку.

  Код абонента в демо версії програми: 252-23-1   Переглянути...