Logic Land Абонентська служба забезпечує друк довідки про склад сім'ї в трьох формах. В усіх формах довідки про склад сім'ї користувач програми сам обирає перелік мешканців, яких треба включити в довідку, особу на яку видається довідка та установа до якої може подаватися довідка.

Дані про реєстрації мешканців отримуються на дату перегляду картки абонента. Якщо на дату, на яку формується довідка, відповідальний квартиронаймач не зареєстрований, то в довідці про склад сім'ї буде зроблено відповідну позначку.

Розміщення параметрів друку довідки про склад сім'ї на екрані програми.

В усіх довідках відповідальний квартиронаймач (власник) вказується обов'язково. Всі родинні відносини мешканців вказуються по відношенню до цієї особи. Змінити відповідального квартиронаймача можна на вкладці “Головна” картки абонента.

Екран що показує де становлюється відповідальний квартироанймач

Для друку в довідках посади керівника та його прізвища їх необхідно вказати в динамічних реквізитах ЖЕКу.

Встановлення прізвища та посади начальника ЖЕКу або голови ОСББ

Довідка Форма № 1 Довідка Форма № 2,3 Витяг з домової книги
Довідка про склад сім'ї Форма № 1 Довідка про склад сім'ї Форма № 2 Витяг з домової книги про склад сім'ї та реєстрацію
Довідка про склад сім'ї Форма № 3

Зверніть увагу на правило розрахунку кількості осіб які зареєстровані у квартирі для друку довідки про склад сім'ї форма №1. У обрахунок кількості осіб включаються вибрані мешканці що зареєстровані на дату складання довідки та діти якім на дату складання довідки не виповнилось 16 років.

Доступно з версії: 
4.5

Коментувати