Програма друкує рахунки за комунальні послуги в наступних видах:

1.Рахунок абонента

Використовується підприємствами які не бажають показувати абонентам деталі нарахувань. На відміну від детального рахунка, цей тип рахунка дає можливість додати будь-яке текстове повідомлення абоненту. Але не дає можливості вказати додаткові динамічні реквізити, як то “Загальна площа”, “Кількість мешканців”, тощо. Інформація про лічильники обмежена “місцем встановлення” та “Останнім показом”. Таких рахунків в середньому вміщується 4-5 на аркуш А4.

2.Детальний рахунок

Використовується підприємствами які бажають показувати абонентам нарахування детально за кожну послугу. Цей рахунок містить розшифрування всіх нарахувань по всіх послугах, дату і повну інформацію про кожну оплату впродовж періоду нарахування, та повну інформацію про всі коригування та сторнування що їх було зроблено. Надається детальна інформація про кожен лічильник та є можливість додати до друку додаткові динамічні реквізити, як то “Загальна площа”, “Норма споживання”, “Кількість мешканців”, тощо. Кількість рахунків що вміщується на аркуш А4 сильно залежить від кількості послуг.

3.Попередній рахунок

Використовується при потребі видати абоненту квитанцію на оплату за період який ще не обраховано. Цей рахунок містить детальний опис всіх операцій що попередньо обраховані для абонента. З усіма показами лічильників, вказаними нормами та алгоритмом розрахунків кожної суми.

Друк рахунків з картки абонента.

Під час обслуговування абонента є можливість одразу роздрукувати йому рахунок на оплату для проведення оплати в касі підприємства, або в найближчий банківський установі.

Друк Рахунку абонента.

В картці абонента необхідно клацнути на кнопку “Друк Рахунка”, В полі “Вид звіту” вибрати “Рахунок абонента”, вказати період за який друкується рахунок, в цьому періоді вже повинні бути нарахування. Та натиснути кнопку “Друк”.

Друк Детального рахунку абонента.

В картці абонента необхідно клацнути на кнопку “Друк Рахунка”, В полі “Вид звіту” вибрати “Детальний рахунок”, вказати період за який друкується рахунок, в цьому періоді вже повинні бути нарахування. Та натиснути кнопку “Друк”.

Друк попереднього рахунку

В картці абонента необхідно клацнути на кнопку “Друк Рахунка”, В полі “Вид звіту” вибрати “Попередній рахунок”, з'явиться два поля для вибору періодів. Ці поля служать для вибору періодів за які будуть проводитись попередні нарахування. Вкажіть періоди та натиснути кнопку “Друк”. Не слід використовувати друк “Попередніх рахунків” для періодів які вже містять нарахування, тому що ці нарахування будуть включені до рахунку разом з попередніми, тобто нарахування будуть подвоєні. Вся оплата та коригування що їх було зроблено в періодах за які видається рахунок також будуть в нього включені.

Масовий друк рахунків по завершені місяця

Відбір абонентів для яких будуть друкуватися рахунки

Відібрати абонентів для яких треба друкувати рахунки можна:

  • за адресою;

  • за сумою боргу;

  • за кількістю місяців впродовж яких абонент не показував покази;
  • за будь яким параметром квартири.

Додаткова інформація на рахунку

В рахунку можна додатково вказати:

  • будь яких параметр квартири;

  • для рахунків абонентів додати текстове повідомлення;
  • при наявності в абонента більш ніж одного особового рахунка можна включити або відключити підрахунок загального сальдо по особових рахунках.
Доступно з версії: 
4.9

Коментувати