Програма Logic Land Абонентська служба забезпечує ведення обліку абонентів, що розташовані в різних населених пунктах. Це актуально для підприємств, що обслуговують місто та прилеглі населенні пункти. Тому в системі необхідно ввести, щонайменше один населений пункт.

Виберіть меню Структура->Населені пункти.

У вікні, що з'явилося, клацніть на кнопці “Додати населений пункт”.

У вікні, що з'явилося введіть назву населеного пункту та скорочено його тип, як вказується в адресі: “м.”, “смт”, “с.”, тощо.

Відбиток екрану вводу населенного пункту

Для кожного населеного пункту в програмі заносяться всі вулиц,і на яких містяться будинки, що їх обслуговує організація.

Виберіть меню Структура->Вулиці.

У вікні, що з'явилося, слід внести назву вулиці, тип вулиці скорочено як в адресі: “вул.”, “пров.”, ..., та вибрати населений пункт, в якому ця вулиця знаходиться. Звертаємо увагу на те, що дві вулиці з однаковою назвою, але в різних населених пунктах, є різними.

Відбиток екрану вводу вулиці

Після введення вулиці їй система призначить ідентифікатор, цей ідентифікатор система використовує для формування синтетичного коду абонента, який може використовуватися при рознесенні оплати.

Перелік будинків, де мешкають споживачі комунальних послуг, заноситься в довідник будинків.

В меню виберіть Структура->Будинки.

У вікні, що з'явилося, клацніть на кнопці “Додати будинок”.

Відбиток екрану вводу будинку

Внесіть адресні реквізити будинку та додаткові, що містяться у вкладці “Додаткова”.

Відбиток екрану вводу додаткових реквізитів будинку

Звертаємо увагу на те, що номер будинку та його індекс використовуються для формування синтетичного коду абонента, який може використовуватися при рознесенні оплати.

Видалення інформації.

Видалення інформації відбувається так само, як і в інших частинах програми, в списку об'єктів над об'єктом, що потрібно видалити, треба клацнути правою кнопкою миші, в меню, що з'явилося, вибрати пункт “Видалити”.

Слід мати на увазі, що будинок можна видалити, тільки якщо він не містить квартир, вулицю — якщо вона не містить будинків, населений пункт — тільки якщо він не містить вулиць.

 

Доступно з версії: 
4.0

Коментувати