Програмне забезпечення LogicLand Абонентська служба дає можливість вести незалежний облік для декількох різних житлово-експлуатаційних підприємств в одній базі даних. Для позначення такого підприємства використовується термін ЖЕК, навіть якщо це ОСББ.

Внесення нової житлово-експлуатаційної організації

Для внесення інформації про підприємство необхідно зайти в меню Структура->ЖЕКи. Система покаже список підприємств, що є в базі даних.

Клацнути на кнопці “Додати ЖЕК” і ввести реквізити ЖЕКу:
  • Назва — вкажіть повну назву організації.
  • Керівник ЖЕКу — вкажіть керівника житлово-експлуатаційної організації, облік споживачів якої буде вестися.
  • Заповніть всі реквізити, що відносяться до адреси організації.

Экран внесення інформації про ЖЕК

Далі перейдіть на вкладку “Додаткова”

Вкажіть поточні значення коду за ЄДРПОУ, прізвище та ініціали керівника та головного бухгалтера. Ця інформація буде використовуватись в звітах на відшкодування пільг. Звертаємо увагу, що ця інформація має історію змін і з нею потрібно працювати за правилами динамічного реквізиту.

Екран внесення додаткової інформації про ЖЕК

Права користувачів на доступ до ЖЕКу

Користувачам, що є в системі і яким потрібен доступ до цієї організації у вкладці “Доступ”, надайте відповідні права. Бажано право “Керувати” залишити тільки в одного користувача, решті можна надати тільки право “Читати”.

Экран показує як надати користувачам права на доступ до ЖЕКу

Видалення житлово-експлуатаційної організації

Для видалення ЖЕКу необхідно клацнути правою кнопкою миші на рядку з організацією, що необхідно видалити та в меню, що з'явилося вибрати пункт “Видалити”. Якщо в межах ЖЕКу, що видаляється, є абоненти, то видалити ЖЕК не вдасться.

Зміна керівного складу організації

В разі зміни керівника або головного бухгалтера необхідно в переліку організації знайти відповідний ЖЕК та клацнути на ньому правою кнопкою миші, та в меню, що з'явилося, вибрати пункт “Редагувати”.

У вікні перегляду інформації про ЖЕК перейти на вкладку “Додаткова”. Клацнути правою кнопкою миші на прізвищі керівника і вибрати пункт меню “Редагувати”. Далі внести прізвище та ініціали керівника та дату вступу його на посаду відповідно до правил роботи з динамічними реквізитами.

Доступно з версії: 
4.0

Коментувати