В картці абонента треба перейти на закладку Мешканці і внизу екрана клацнути на кнопку “Додати мешканця”.

У вікні, що відкрилося, ввести прізвище, ім'я та по батькові абонента, дату народження та паспортні дані. У графі “Сімейний статус” вкажіть родинні відносини мешканця по відношенню до відповідального квартиронаймача. Відповідно до відношення особи до квартири вкажіть основне відношення “мешканець”/“зареєстрований”/“власник” і дату початку дії відношення. Після введення цієї інформації необхідно клацнути на кнопці “Зберегти”.

Екран внесення нового мешканця квартири

Для додавання інших відносин до особи до квартири необхідно двічі клацнути на мешканці в списку мешканців або вибрати опцію “Редагувати” в контекстному меню, що відкривається за допомогою правої кнопки миші.

Діалог редагування мешканця дає можливість незалежно одне від одного вести періоди мешкання в квартирі, реєстрації, набуття та втрати права власності на квартиру.

Екран редагування реєстрації мешканця квартири

Динамічний реквізит Ідентифікаційний номер не є обов'язковим, але якщо мешканець має пільги, обов'язково вкажіть Ідентифікаційний номер. Цей номер служби, що опікуються відшкодуванням пільг, вимагають надавати разом з відомостями про нараховані пільги. Для збереження інформації про мешканця клацніть на кнопці “Зберегти”.

Після цього можна приступати до введення інформації про наявні у мешканців пільги.

Доступно з версії: 
4.0

Коментувати