Умова постачання дає змогу визначити по якій ціні продаються певні послуги виробника користувачу. Ціна умови постачання є динамічним реквізитом. Тому зберігається повна історія зміни ціни. Ціна може змінюватися з будь-якої дати, при цьому нарахування за послуги буде розбито на періоди в яких ціна була стала. І в кожному діапазоні дат буде проводитися окреме нарахування.

Список умов постачання

Для заведення нової умови постачання необхідно вказати:

  • Код умови постачання
  • Назву умови постачання
  • Вибрати виробника послуг
  • Вибрати послугу що до якої вказується умова постачання
  • Період нарахування за послуги: щоденно, щомісяця, щотиждня
  • Та вказати ціну

Вікно редагування умови постачання

Після збереження умови постачання необхідно вказати стратегію (алгоритм) нарахування за надані послуги для цієї умови постачання. Система дозволяє змінювати правила обчислювання відповідно до зміни законодавства, нових правил ведення бізнесу, тощо.

На поточний час система підтримує три стратегії нарахування: відповідно до певного параметру абонента, скажімо загальної площі квартири; відповідно до певного параметру абонента та коефіцієнта, що використовується для зменшення кількості необхідних тарифних планів в певних умовах; відповідно до обсягу споживання за фактично надані послуги.

Вікно редагування стратегії нарахування для умови постачання

Для внесення стратегії нарахувань необхідно вибрати стратегію з тих що є в системі, та вказати дату початку дії стратегії. При зміні стратегії нарахувань необхідно для попередньої стратегії вказати дату припинення дії.

Всі зміни в умові постачання нотуються і відображаються у вкладці Події.

Доступно з версії: 
4.0

Коментувати